United Airlines, bu yılın sonlarında Londra Heathrow’a (LHR) yeni bir rota başlatacağını açıkladı. Kesin başlangıç ​​tarihi henüz teyit edilmemiş olsa da, havayolunun bir Boeing 767-300ER ile Boston Logan Uluslararası Havalimanı’ndan (BOS) Londra’nın ana havaalanına uçmayı planladığını biliyoruz…

Londra’dan Amerika Birleşik Devletleri‘ne Transatlantik Uçuş koridoru tarihsel olarak önemli olmuştur. Nitekim, mevcut durumdan önce, Londra – New York rotası küresel olarak en yüksek değere sahip havayolu rotasıydı. Ancak, yolcular sadece New York‘a uçmak istemiyor.

Boston – Heathrow Rotası

Bu yılın ilerleyen günlerinde United Airlines, Boston Logan Uluslararası Havalimanın’dan Londra Heathrow‘a direkt uçuşların açılışını yapacak. Havayolu şu anda başlangıç ​​tarihini kesinleştiriyor. Havayolu, önümüzdeki haftalarda rota için biletlerini satışa çıkaracak.

Havayoluna Göre, Aşağıdaki Programa Göre Günlük Uçuşlar Düzenlemeyi Planlıyor.

  • Boston’dan Kalkış 22:00 – Londra Heathrow’a Varış – 09:35
  • Londra Heathrow’dan Kalkış 17:00 – Boston’a Varış  – 19:30

Boston ve Heathrow arasında şu anda başka hiçbir ABD Havayolu şirketi uçmamaktadır. Ancak hem Virgin Atlantic hem de British Airways, Heathrow‘dan Boston‘a hizmet vermeye devam ediyor.

Belirtildiği gibi, United, Birleşik Krallık’ın başkenti ile Boston arasındaki hizmeti tamamlamak için bir Boeing 767-300ER kullanacak. Bu uçakta 46 Polaris Business Class koltuk ve 22 Premium Plus koltuk bulunmaktadır…

Senin İçin Önerilenler

EKSTRAHaberler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!