Sivil HavacılıkTHY

Türk Hava Yolların’dan Personele Ücretsiz İzin Çağrısı!

Türk Hava Yolları ( THY ) koronavirüs nedeniyle çalışanlara ücretsiz izin çağrısında bulundu…

Personel Yönetimi Başkanlığı tarafından gönderilen mesajda, “Ücretsiz izin taleplerinde her türlü kolaylık sağlanacak” denildi.

 
Türk Hava Yolları koronavirüs nedeniyle çalışanlara ücretsiz izin çağrısında bulundu. Personel Yönetimi Başkanlığı tarafından gönderilen mesajda, “Ücretsiz izin taleplerinde her türlü kolaylık sağlanacak” denildi.
 
Türk Hava Yolları’nın Gönderdiği Mesaj

Korona Virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Ortaklığımız çok sayıda önlem almıştır ve bu yönde çalışmalara devam etmektedir. Alınan önlemlerin temel amacı ve Ortaklığımızın birincil önceliği sizlerin sağlığıdır. Bu kapsamda hem kendi sağlığınız hem de çevrenizdekilerin sağlığını korumak için Ortaklığımızın ve otoritelerin yayımladığı duyuru ve talimatlarda yer alan hususların özenle uygulanması gerekmektedir. Bu hassas dönemi aile ve yakınları ile geçirmek isteyen çalışanlarımızın ücretsiz izin taleplerinde her türlü kolaylık sağlanacak olup izne çıkmak isteyen çalışanlarımız, taleplerini bağlı oldukları başkanlıklar üzerinden Personel Yönetimi Başkanlığına iletebilirler…

Senin İçin Önerilenler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!