Sivil HavacılıkTHYTürk Hava YollarıVirüs

THY Uçuşlarına Koronavirüs Düzenlemesi!

Ölümcül Corona virüsüne karşı önlemlerini artıran Türk Hava Yolları (THY), İsrail’e yaptığı seferleri azaltma kararı verdi…

Ölümcül Corona virüsüne karşı önlemlerini artıran Türk Hava Yolları (THY), İsrail’e yaptığı seferleri azaltma kararı verdi. Bu kapsamda günlük 10 frekans olarak icra edilen İsrail seferleri 11-12 Mart tarihlerinde 4’e, 13 Mart-31 Mart tarihlerinde ise 2’ye indirilecek.

THY’nin İnternet Sitesinden Yapılan Yazılı Açıklamada Şöyle Denildi!
 
İsrail’de korona virüs vakalarında görülen artış nedeniyle, İsrail hükümeti 9 Mart 2020 itibari ile ülkeye dönecek tüm İsrail vatandaşlarının, geldikleri ülkeye bakılmaksızın 14 günlük ev izolasyonuna alınmasına karar vermiştir.
 
Karar uyarınca, İsrail’e gidecek olan yabancı uyruklu turistlerin ve İsrail vatandaşlarının da izolasyona girmeleri gerekecektir.
 
Yabancı uyruklu yolcular için bu talimat yaklaşık üç gün (9 Mart 2020 akşam saatlerinden itibaren 72 saat) içinde yürürlüğe girecektir.
 
İsrail hükümetinin aldığı karar sonrası, Türk Hava Yolları günlük 10 frekans icra ettiği İsrail uçuşlarını 11-12 Mart tarihlerinde günlük 4 frekans ve 13-31 Mart tarihleri arasında günlük 2 frekans icra etmeye devam edecektir…

Senin İçin Önerilenler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!