Havacılık

Singapur Havayolları A-350 İle Kargo Operasyonları Başlattı!

Singapur Havayolları, İstanbul’dan Singapur ve ötesine yapılacak kargo gönderilerinde benzersiz servis hizmeti sunuyor…

Singapur Havayolları, İstanbul’dan Singapur ve ötesine yapılacak kargo gönderilerinde benzersiz servis hizmeti sunuyor. Dünyanın en modern uçak modellerinden biri olan A350-900 XWB ile Asya ve Avustralasya’nın birçok kentine bağlantı seçenekleri ile seferler düzenliyor.
 
Her türlü kargo gönderi için müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı taahhüt eden Singapur Havayolları’ndan konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde…
 
Singapur Hava Yolları olarak yüksek kaliteli ve güvenilir lojistik çözümler sunuyoruz. Kapsamlı uçuş ağı ve yüksek standartlar sayesinde gönderilerin zamanında teslim edilmesini sağlıyor. Yolcu seferleri icra edilen A3500-900 tipi uçaklarla ile 30 ton, 110 metreküpe kadar veriliyor.
 
Uzman kadro ve güçlü uçuş ağımız ile Singapur Hava Yolları’nın benzersiz kargo taşımacılığı kalitesinden yararlanmak için bize ulaşın.
 
Yanıcı sıvıların, aşındırıcı ve radyoaktif maddelerin taşımasını yaparken, profesyonel uzmanlığa sahip güvenilir bir taşıyıcıya ihtiyacınız var.
 
Singapur Hava Yolları olarak, IATA Tehlikeli Maddeler Yönetmeliği’ne göre tehlikeli malların sevkiyatı için taşıma prosedürlerini sıkıca takip eden, yüksek eğitimli personellerle çalışıyoruz. Bu uzmanlığımız sayesinde yolcularımızı, mürettebatımızı, taşıdığımız malzemeleri ve doğamızı asla riske atmamış oluruz…

Senin İçin Önerilenler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!