Haberler

Koronavirüse Yakalanan Hasta Sayısı 670’e Ulaştı Toplam Kaybımız 9 Oldu!

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, bugün yaptığı açıklamada ülkemizde bugün 311 kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. 5 kişinin ise virüs nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı…

Dünyanın en büyük sorunlarından biri haline gelen koronavirüs, her geçen gün daha fazla insana enfekte olarak can almaya devam ediyor. Ülkemizde de görülen ve her geçen gün vaka sayısı artan koronavirüs için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan yeni bir açıklama geldi.

Koca, yaptığı yeni açıklamada bugün 3656 şüpheli kişiye COVID-19 testi yapıldığını, bunlardan 311’inin testinin pozitif çıktığını duyurdu. Koca, ayrıca bünyesi zayıf olan 5 hastamızın da hayatını kaybettiğini duyurdu. 


Sağlık Bakanı Koca’nın Yaptığı Tam Açıklama Şu Şekilde…

Son 24 saatte 3656 ŞÜPHELİYE TEST yapıldı. 311’i POZİTİF ÇIKTI. Hasta sayımız 670’e ulaştı. Yaşlı ve direnci zayıf 5 HASTAMIZI KAYBETTİK. Bugüne dek toplam 9 can kaybımız var. Tamamı yaşlılarımızdan. Yaşlılarımızı koruyalım. MÜCADELEMİZDE BİR AN BİLE ESNEKLİK GÖSTERMEYELİM.

Bakanın yaptığı açıklamaya göre bugün 5 vatandaşımızın koronavirüs yüzünden hayatını kaybettiğini görüyoruz. Bu kişilerin hepsinin yaşlı olduğunu belirten Bakan, mücadelemize devam etmemiz gerektiğini belirtti…

Senin İçin Önerilenler

EKSTRAHaberler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!