AirbusHaberlerHavacılıkSivil Havacılık

JetBlue Yeni Airbus A220 Kabinini Tanıttı!

JetBlue ilk Airbus A220’yi teslim aldı. Airbus A220 şu anda Airbus ticari serisinde sunulan en küçük üründür. Bugüne kadar A220’ye 140 koltuk takılacağını biliyorduk, ancak bunun nasıl görüneceğini bilmiyorduk. Artık daha fazla beklemek zorunda değiliz…

Uçak, Collins Meridian koltuğu ile donatılmıştır. Airbus A220‘de tipik olduğu gibi, koltuklar 2-3 konfigürasyonunda düzenlenmiştir, bu da sol tarafın çiftler için mükemmel olmasını sağlar.

Koltukların genişliği 18.6 inç ve bu onu havayolunun filosundaki en geniş ekonomik koltuk yapıyor. Koltuğun ön kısmı Ultraleather adı verilen vegan deriden yapılmıştır. Bu arada, yolcular koltuğun arkasında su şişelerinden gevşek eşyalara kadar her şeyi saklamak için bir file cep bulacaklar.

Koltukla o kadar ilgilenmiyorsanız, belki eğlence sistemi dikkatinizi çekecektir. Her koltuk 10,1 inç yüksek çözünürlüklü ekrana sahip. Her ekran, devasa bir dizi ve film kataloğuna ek olarak 30 DIRECTV kanalına erişime sahip.

Kişisel cihazlar, oyun kumandası veya uzaktan kumanda olarak kullanılmak üzere ekranla eşleştirilebilir. Yolcular AC, USB-A ve USB-C soketlerine erişebilir.

Fotoğraflardan, koltukların temassız ödeme alıyor gibi göründüğü anlaşılıyor. JetBlue bugün uzun süredir beklenen kabini görmemizi sağlarken, uçağın ne zaman ve nerede hizmete gireceğini görmemiz gerektiğini de ortaya çıkardı.

Yine de kesin bir tarih bilmiyoruz. Havayolu, ilkbaharda uçağı uçurmaya başlayacağını açıkladı. Ancak, A220-300’ün ilk yolcu çıkışı Haziran ortasında Boston ve Fort Lauderdale arasında olacak. Gelecek rotalar bu noktada henüz açıklanmadı…

Senin İçin Önerilenler

EKSTRAAirbus

Bu Haber Yorumlara Kapalı!