HaberlerHavayoluSeyahatSivil Havacılık

Filipin Havayolları İsrail İle Direkt Uçuşlara Başlamak İçin Görüşüyor!

Filipin Havayolları, İsrail Turizm Bakanlığı ile iki ülke arasında direkt uçuşlara başlamak için görüşüyor. Uçuşlar bu Ekim ayında başlayacak, turizm ve iş için İsrail’e seyahat eden Filipinlilere yönelik artan talebe hizmet edecek…

Havayolu, Filipinler’deki Orta Doğu ülkesine seyahat etmek isteyen turistlerden yüksek talep görüyor.

Başkent Manila ile Tel Aviv arasında seferler düzenlenecek ve ülkeler arasındaki bağlantıyı artıracak. Hizmet, havayolunun Airbus A350 uçağı ile Ekim 2021’de başlayacak. Filipin Havayolları için, uçuşlar, uçuşları durdurduktan on yıllar sonra ülkeye geri dönüş olacaktır.

Uçuşun zamanlaması, İsrail’in sınırını turistlere yeniden açma planlarıyla aynı zamana denk geliyor. Seçilen aşılı tur grupları bu ayın sonlarından itibaren girebilirken, bireysel yolcular Temmuz ayından itibaren ülkeye girebilir.

Bu planlar, o zamanki küresel duruma göre değişebilir. Ancak birçok kişi sınırın kış ayında açılmasını (Aşı Ve Diğer Gerekliliklerle Birlikte) görmeyi umuyor veya bekliyor.

Filipinler ile İsrail arasında direkt uçuşların eklenmesi, Havayolu için yeni bir fırsat olabilir. Şu anda, 28.000 Filipin vatandaşı, çoğunlukla Kudüs, Tel Aviv ve Hayfa’nın büyük merkezlerinde olmak üzere ülkede ikamet ediyor.

Filipinli vatandaşlar 90 güne kadar İsrail’e vizesiz seyahat edebilir ve bu da turizm için yeni bir pazarın kapısını açar. Güçlü dini bağlar ve ülkenin popülerliği bir hedef olarak düşünüldüğünde, kullanılmayan dev bir pazar olabilir. Aynı durum, Filipinler’in daha fazla İsrailli turisti çekmeyi umduğu için de geçerli…

Senin İçin Önerilenler

EKSTRAHaberler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments