HaberlerHavacılıkHavayoluSeyahat

Brüksel Havayolları Daha Fazla Yaz Uçuşu Programına Hazırlanıyor!

Önümüzdeki aylarda Avrupa seyahatinin geri dönüşüne dair pek çok beklenti var ve Belçikalı havayolu, uçaklarından daha fazlasını konuşlandırmaya istekli. Ancak şirket, mevcut koşullarda uçuş yeniden başlatmalarının dikkatlice yapılması gerektiğini anlıyor…

Belçika’nın Bayrak Taşıyıcısı, aşılamanın yaygınlaşmasının ardından hava yolculuğu talebinin yavaşça arttığını paylaşıyor. Bu nedenle, uçuş görevlilerini, uçuş güvertesi ekibini ve yer personelini uzun bir kriz döneminin ardından büyük dönüş için hazırlıyor.

İlk pilot grubu bu ayın başında yeniden eğitime başladı. Programın tamamlanması her pilot için yaklaşık bir ay sürüyor ve 14 saatlik teorik eğitim içeriyor.

Daha sonra her pilot, kendi başlarına tekrar uçmaları onaylanmadan önce bir hat kontrolü yapar. Brüksel Havayolları‘nın yaza kadar tam anlamıyla tamamlanmasını beklediği bu eğitime toplam 150 pilotun girmesi gerekiyor.

Elbette Havayolu için uçağın da en iyi durumda olması gerekiyor. Şu anda Brussels Airlines’ın 38 uçağından 21’i faaliyette.

Bununla birlikte, Brüksel Havayolları‘nın hazırlıkları ve beklentileri, seyahatin güvenli ve etkili bir şekilde devam edebilmesi için yapılan ilerlemeyi vurgulamaktadır. Kuşkusuz, Avrupa’da çok sayıda bastırılmış talep olacaktır. Havayolu halihazırda Avrupa, Batı ve Orta Afrika’daki noktalara uçmaktadır. Havayolu, Kuzey Amerika’ya giden rotalar da dahil olmak üzere kıtalar boyunca birçok ek dönüşü hedefliyor…

Senin İçin Önerilenler

EKSTRAHaberler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!