Askeri HavacılıkAzerbaycanBayraktarErmenistanHaberlerHavacılıkTB2

Bayraktar TB2 Azerbaycan’da Tarih Yazıyor! S-300 Ve Bir Çok Ekipman İmha Edildi!

İşgalci Ermenistan ordusu, cephe hattında uğradığı başarısızlıklar nedeniyle kolay hedef olarak gördüğü sivillere haince balistik füzeler ve roketlerle saldırıyor…

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev hiçbir şekilde sivillere zarar vermeyeceğini belirterek, Ermenilere gereken cevabın savaş meydanında verileceğini açıkladı.

Ermenistan ile Azerbaycan arasındaki çatışmaların sürdüğü alanlarda Bayraktar TB2 SİHA’lar, Ermeni askerlerini ve teçhizatlarını yok etmeye devam ediyor.

+18 UYARI : Görüntüler Bazı Kullanıcılar İçin Rahatsız Edici Olabilir!

Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Ermenilere savaş meydanında yanıt verildiğini kanıtlayan görüntüler yayınladı ve yayınlamaya devam ediyor. Söz konusu görüntülerde, 100’den fazla Ermeni askerinin SİHA’lar (Silahlı İnsansız Hava Aracı) ile yok edildiğini açıkladı.

Ermenistan’a Ait S-300 Hava Savunma Sistemi’nin Vurulma Anı!

Ermeni mevzilerinin tek tek imha edildiği görülürken, söz konusu askerlerden hiçbirinin kurtulamadığı öğrenildi. Azerbaycan ordusunun, işgal altındaki toprakları kurtarmak için başlattığı mücadelenin başarılı bir şekilde devam ettiği bildirildi…

Azerbaycan Ordusu’nun Bugün Karadan Gerçekleştirdiği Ve Ermeni Cephelerini Yok Ettiği Görüntüler!

Azerbaycan ordusunun Sadece bugun yapılan operasyonlarda en az 500 ermeni askeri’nin öldürüldüğü biliniyor…

16:27 – Güncelleme : Azerbaycan Savunma Bakanlığı Bayraktar TB2 Kullanılarak Gerçekleştirilen Yeni Operasyon Görüntülerini Yayınladı!

Senin İçin Önerilenler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!