HaberlerHavacılıkSeyahat

American Airlines Washington Uçuşlarında Alkolü Geçici Olarak Yasakladı!

Uçuşlardaki olumsuz davranışa yanıt olarak American Airlines, bazı hizmetlerinde alkol satışını askıya aldı. Etkilenen hizmetler arasında Washington DC bulunmakta…

American Airlines, Washington DC’ye ve Washington DC’den seyahat eden uçuşlarında ihtiyati tedbir dediği şeyi aldı. Bu önlemler arasında artık bu uçuşlarda alkol servisi yapılmaması yer alıyor. Havayolu, müşterilerinin ve ekip üyelerinin güvenliğini sağlamak olduğunu söyleyerek alkol satışlarının askıya alınmasının geçici olduğu düşünülüyor.

Müşterilerimizin ve ekip üyelerimizin hem yerde hem de havada güvenliğini sağlamak için yerel kolluk kuvvetleri ve havaalanı yetkili ortaklarıyla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Havayolu, herhangi bir özel olayın ayrıntılarını paylaşmasa da, kararı, Kongre’nin Joe Biden’ın zaferini tasdik etmek için ortak oturumunu başlatmasıyla birlikte Washington’a inen binlerce insanın protestolarıyla ve kongre binasının basılmasıyla aynı gün geldi. Dün erken saatlerde, uçakta Mitt Romney ile bir Delta uçuşu da dahil olmak üzere, uçuşların kesintiye uğradığı birçok olay sosyal medyada paylaşıldı.

ABD’deki en büyük uçuş görevlisi sendikası, havayollarını protestolara katılan yolcuları ayıklamaya ve yasaklamaya çağırdı…

Senin İçin Önerilenler

EKSTRAHaberler

Bu Haber Yorumlara Kapalı!